Konsultanci rynku nieruchomości

PL / EN
Zespół

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół, który poprzez swoje zaangażowane, identyfikuje się z firmą i czuje się za nią współodpowiedzialny. Dbamy o optymalną organizację pracy, zorientowaną na wynik. Staramy się, aby nasza firma była miejscem realizacji życiowych ambicji i planów zawodowych. Łączą nas nie tylko wspólne cele, ale także koleżeństwo i zainteresowania.

W Verso cenimy sobie profesjonalizm oraz twórcze i dynamiczne podejście do pracy. Jesteśmy firmą ludzi kreatywnych, otwartych na odmienne opinie i doświadczenia. Wiele pomysłów rodzi się wspólnie poprzez bezpośrednie zaangażowanie każdego pracownika. Partnerskie relacje opieramy na uczciwości i szacunku. Najważniejsze decyzje dla firmy podejmujemy gremialnie. Przywiązujemy dużą wagę do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Na co dzień służymy sobie radą i pomocą. Nieustannie poszukujemy inspiracji i oryginalnych rozwiązań. Fascynuje nas innowacyjność w zakresie organizacji pracy. Cieszymy się, że pracujemy w najbardziej nowoczesnej firmie w branży nieruchomości we Wrocławiu.

Prowadzimy politykę otwartych drzwi. Nie ma pytań dotyczących firmy bez odpowiedzi. System wynagrodzenia i rozliczeń jest jasno określony i przejrzysty.

Wierzymy w zdrową równowagę pracy i życia prywatnego. Na co dzień pasjonujemy się sportem. Wielu z nas uprawia bieganie, narciarstwo, tenis i żeglarstwo. Dzielimy się wrażeniami zarówno z weekendowych wypadów w góry, jak i szalonych podróży w różne części świata.

Zarząd

Verso Residential

Wyślij wiadomość